1. Györi audi eto kézilabda tánc
  2. Sport365.hu - "A túlárazott szerződések megszűnnek" - Szabó Tamás, Győri Audi ETO KC
  3. Györi audi eto kézilabda
  4. Magyar kézilabda

Minden támadásnál óriási harc folyt a pályán a Fina4 döntőjében a Győri ETO és a Vardar meccsén Forrás: Csudai Sándor - Origo 10 perc elteltével 4-3 állt az eredményjelzőn, addigra a macedónok francia kapusa, Amandine Leynaud túl volt két hatalmas bravúron, de hiába támadhatott kétszer is az egyenlítésért a Vardar, egy szép labdaszerzést követően Nykce Groot mehetett ziccerben és nem is hibázott, kétgólosra növelve a címvédő előnyét. A Szkopje játékosai a mérkőzés első negyedét mintha kissé túlizgulták volna, több, addig nem jellemző pontatlanság csúszott a játékukba, amit könnyen lehet, hogy a győriek kökemény védekezése, vagy a lelátókra szenzációs hangulatot varázsoló magyar szurkolók buzdítása eredményezett. A 15. percben a győriek norvég kapusát, Grimsbőt kellett ápolni, miután Penezic ziccerben teljes erővel fejbe lőtte, de szerencsére tudta folytatni a játékot, olyannyira, hogy a következő macedón támadást bravúros védése zárta le. Groot újabb gólját már a Vardar szakmai stábja sem nézhette tétlenül, ki is kérték első idejüket.

Györi audi eto kézilabda tánc

FELHÍVÁS március 11th, 2020 A Magyar Kormány, a mai napon arról döntött, hogy a koronavírus... Tavaszi programunk január 28th, 2020 Végleges felnőtt csapatunk NBI/B-s programja a tavaszi szezonra,... Csak így tovább! január 16th, 2020 CSOPORTGYŐZTESKÉNT JUTOTT KÖZÉPDÖNTŐBE A MAGYAR FÉRFI KÉZILABDA... Legfrissebb kiemelt híreink A legfrisebbek A Magyar Kézilabda Szövetség döntésének értelmében a 2019/2020-as szezonnak idő előtt vége lett, így felnőtt csapatunk tagjainak is befejeződött az NBI/B-s bajnokság. Mivel a bajnokság véget ért, a csapat vezetőedzőjét megkértük értékelje csapata csonka szezonban mutatott teljesítményét. Deáki István: " A hamarabb befejezett 2019/2020-as szezonban a negyedik helyen álltunk - azonos pontszámmal, azonban rosszabb gólkülönbséggel - a harmadik helyen záró balatonfüredi fiatalok mögött. A küzdelmekből hét mérkőzés volt hátra. Nehéz megmondani, milyen eredményt érhettünk volna el, ha végig játsszuk a bajnokságot. Az első helyezetten kívül, a dobogós helyekre velünk együtt, több csapat is esélyes volt.

Hiszem, hogy a gyerekek becsületesen elvégzik a kiadott feladatokat. Tudom nagyon nehéz minden áldott nap motivációt találni, hogy elvégezzék a gyakorlatot. Talán így rájövünk ki az, akiben már létezik az a profi szemlélet, ami később jellemzi a kiemelkedő sportolókat. Mindenkinek kitartást kívánok és egészséget! A gyerekektől azt kérném, hogy ne az edző miatt, hanem saját maguk miatt mozogjanak, így talán könnyebb lesz a visszatérés! Nem elfelejtve: segítsétek a szülőket és a nagyszülőket! " Kapcsolat AGROFEED ETO-SZESE Székhely: 9026 Győr, Egyetem tér 1. Iroda: 9027 Győr, Kiskút liget, Magvassy Mihály Sportcsarnok email: Utánpótlásunk: Győri Férfi Kézilabdáért Közhasznú Alapítvány bankszámlaszám: 11737007-20740234-000000000

Györi audi eto kézilabda

A rövid pihenő viszont a győri lányoknak jött jobban, Görbicz is megszerezte első gólját a fináléban, ráadásul közvetlenül utána a kapuba beálló Kiss Éva kifogta Lacrabere hetesét. Hiába azonban a kőkemény védekezés és a győriek játékbeli fölénye, Andrea Lekic vezérletével, valamint Jovanka Radicevic góljával a 26. perben 7-7-nél a Vardar utolérte az ETO-t, jött is Ambros Martín időkérése. Sajnos az sem hozott változást, olyannyira, hogy Kuznyecova ravasz emelését követően már a Szkopje vezetett - a mérkőzés folyamán először. A félidő hajrája viszont a győrieké volt, így végül 9-9-el ért véget az első játékrész. A győriek legeredményesebb játékosa az első félidőben a három gólig jutó Nykce Groot volt Forrás: Csudai Sándor - Origo A második harminc perc Vardar-góllal indult, Kuznyecova volt eredményes, Leynaud pedig továbbra is parádézott a macedón kapuban, míg Cvijic nem hibázott a másik oldalon, így először a mérkőzésen kettővel ment a Szkopje. Hogy ne le legyen még nagyobb a baj, az Lacraberenek volt köszönhető, aki újabb hetest hibázott, Mette Hansen pedig gyorsan egygólosra csökkentette a hátrányt.

Magyar kézilabda

Remélem a kialakult helyzet ellenére, az egyelőre ismeretlen következő évadban is lesz olyan csapata és játékosa az egyesületnek, akiért a győri férfi kézilabdát szerető közönség újra szurkolhat. " Csapatunk legeredményesebb játékosa tizenöt fordulót követően, Paár Olivér volt, aki 66 alkalommal talált ellenfeleink kapujába. A képzeletbeli dobogó második helyén, Schneider Miklós áll 60 találattal, őt Kovácsovics László követi 51 góllal. Szép volt fiúk! Hamarosan újra találkozunk! Hajrá AGROFEED ETO-SZESE! Hajrá Győr! Utoljára frissítve: 2020. május 07., csütörtök 15:24 A Magyar Kézilabda Szövetség döntésének értelmében a 2019/2020-as szezonnak idő előtt vége lett, így utánpótlás játékosainknak is le kellett mondaniuk kedvenc sportáguk mindennapos gyakorlásáról. Mivel a bajnokságok véget értek, edzőinket megkértük értékeljék csapataik csonka szezonban mutatott teljesítményét. Rosta Miklós is értékelte, Ifjúsági első osztályban, illetve NBII felnőtt korosztályban versenyző csapatát. Rosta Miklós: "Az MKSZ április 9-i döntése alapján az alábbi pozíciókban fejeztük be a bajnokságainkat.

A mérleg immár hat győzelem: Kiss Éva fantasztikus bravúrja Forrás: MTI/Illyés Tibor 1982-ben a Vasas, 1999-ben a Dunaferr SE, 2013-ban, 2014-ben, tavaly és idén pedig a Győr ért fel a csúcsra. A 2018-as női Bajnokok Ligája döntő sokáig emlékezetes marad. A hallatlanul izgalmas fináléban a Győr hatalmas szívvel kézilabdázott és akkor sem tört meg, amikor a második félidő közepén a Vardar két góllal is vezetett. A kapus Kiss Éva elképesztő védése pedig méltó befejezése volt ennek a finálénak. Címvédés Forrás: Csudai Sándor - Origo Eredmény, döntő: Győri Audi ETO KC-Vardar Szkopje (macedón) 27-26 (9-9, 20-20, 24-23) - hosszabbítás után gólszerzők: Groot 8, Amorim 6, Bódi 4, Görbicz, Hansen 3-3, Oftedal 2, Broch 1, illetve Lekic 6, Radicevic 4, Lazovic, Penezic, Lacrabere 3-3, Kuznyecova, Canadija, Risztovszka 2-2, Cvijic 1 A 3. helyért: CSM Bucuresti (román) - Rosztov-Don (orosz) 31-30 (19-14) A mérkőzés utolsó jelenetei: